Start VIDEO galerie

Nejčerstvější

Takto bylo na našem letním táboře v Růžené. Koně a koníci, a spousta dalších akcí a her. Něco málo je zde zachyceno.
Datum vložení: 11 Srpen 2012

Kategorie: Tabory

Historicky první 3D video Klubu-Crazy. Připravte si 3D brýle. Kde je opatřit naleznete pod tímto videem.Pokud máte 3D Televizi, stačí video v TV spustit. TV video detekuje sama..
Kategorie: Tabory

i takto bylo na našem letním táboře v Růžené. Kouzla, čáry, tajemné sily v Bradavicích.
Kategorie: Tabory

Natočili si sami CZ teanegers - Video docela dobře vystihuje dnešní smutnou realitu facebooku, 3 na sobě nezáv. příběhy..:)
Kategorie: Ostatni

Klub Crazy - filmový tábor 2010. Děti si za asistence našich vedoucích natočily svou filmovou pohádku. Foto z natáčení naleznete v naší fotogalerii.
Kategorie: Tabory

Tento videoklip byl natočen dětmi filmového tábora Klubu Crazy v Růžené roku 2006. Písnička kapely Wanastowi Vjecy se stala hitem našeho filmového tábora. Byl k ní tedy dodatečně vytvořen i táborový klip.
Kategorie: Tabory

Klub Crazy - filmový tábor 2006. Děti si za asistence našich vedoucích natočily svou filmovou pohádku. Vyzkoušely, jaké to je být hercem, klapkou, režií. Nechyběla ani zábava a legrace při denním i večerním natáčení. Samozřejmě, vše co bylo ve scénáři se nestihlo :-(. Hlavní bylo si užít atmosféru při natáčení. Děti to velmi bavilo a těšily se na první táborové promítání :-) Na tomto filmu se také podílel náš koňský tábor - turnus 2006. Děti tady propůjčily filmovým postavičkám svůj hlas a vyzkoušely si dabing. Foto z natáčení naleznete v naší fotogalerii. [Přečíst vše] [Méně]

Nejsledovanější

Kategorie: Tabory